Реал би Галатасарай за „Купа Бернабеу“

| от chronicle.bg |

Реал (Мадрид) спечели нов трофей преди началото на сезона в Примера. „Белия балет“ се наложи с 2:1 над Галатасарай в приятелския турнир „Купа Бернабеу“.

Двубоят започна изключително интересно с положения и пред двете врати. В 17-ата минута Начо откри резултата в полза на „кралете“ след точен удар с глава, засичайки центриране на Лука Модрич от корнер.

В 33-ата Иско можеше да направи резултата 2:0, но ударът му кацна върху напречната греда.

Малко след почивката, Уесли Снайдер изравни с прекрасен гол в долния ляв ъгъл на Кейлор Навас. Минути по-късно попадение на Кристиано Роналдо бе правилно отменено поради засада.

Победата за Реал донесе Марсело девет минути преди края след изключителен самостоятелен пробив. Бразилецът премина през трима играчи на Галатасарай, след което хладнокръвно завърши с левия крак.

Сезонът в Ла лига започва този уикенд, а Реал стартира с гостуване на Спортинг Хихон.