Втора загуба за Марек в Лигата

Марек Юнион Ивкони записа втора загуба в Шампионска лига по волейбол. В мач от група В този път състезателите на Найден Найденов отстъпиха Ястржебски Вигел с 0:3.

Полският тим, който бе и домакин, категорично надигра дупничани, като отделните части бяха затворени на 13, 16 и 15 точки. Нито един от волейболистите на Марек не успя да прехвърли границата от 10 т. Георги Елчинов стана най-резултаният състезател на дупничани с 9 т. От Ястржебски се отличи Матеуш Малиновски със 17 т., а Збигнев Бартман добави 12.

Другият двубой от групата между Локомотив (Новосибирск) – КАИ (Теруел) е днес, 19 ноември. Марек заема последното 4-то място във временното класиране без спечелена точка, а Ястржебски е лидер с 6./News 7