Реал Мадрид победи Байерн с 4:0 и се класира на финал в Шампионска лига

Реал (Мадрид) победи като гост Байерн (Мюнхен) с 4:0 и се класира на финал в Шампионска лига след общ резултат 5:0 от двата мача.

BmavlH9CEAEyeZH

Серхио Рамос откри резултат, след като бе точен на два пъти в 16-ата и в 20-ата минута. До края на първата част Реал водеше с 3:0, след като Роналдо отново даде преднина на испанския тим. Минута преди изтичане на редовното време отново Роналдо оформи крайното 4:0. Португалският национал подобри рекорда за най-много отбелязани голове в най-престижния европейски клубен турнир от основаването му. Той отбеляза 16-ия си гол в надпреварата, а старият рекорд се държеше от нападателя на Барселона Лионел Меси, който заби 14 попадения през сезон 2011/2012.

Bayern Munich vs Real Madrid 0-4 ~ All Goals… by axeless

Реал Мадрид очаква съперника си за финала, който ще се определи между Челси и Атлетико (Мадрид).

Коментарите са изключени за Реал Мадрид победи Байерн с 4:0 и се класира на финал в Шампионска лига