Предварителна програма за участието на българите спортисти в на зимната Олимпиада в Сочи (часовете са в местно време)
8 февруари, събота:
14.00 – 15.05 Ски-бягане жени 15 км скиатлон Антония Григорова 18.30, 20.20 Биатлон мъже 10 км спринт, Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
18.30 и 20.30 – 22.05 Шейни единично мъже и спускане
Станислав Беньов
20.30 – 21.35 Ски-скок мъже нормална шанца квалификации ВладимирЗографски
9 февруари, неделя
11.00 – 13.10 Ски-алпийски мъже спускане Георги Георгиев, Никола Чонгаров, 14.00 Ц 15.45 Ски-бягане мъже 30 км скиатлон – Веселин Цинзов, Андрей Гридин
18.30 – 20.20 Биатлон жени 7.5 км спринт Десислава Стоянова 18.30 – 20.30 – 22.25 Шейни единично мъже и спускане Станислав Беньов
21.30 – 23.15 Ски-скок мъже нормална шанца финали Владимир Зографски
10 февруари, понеделник
19.00 – 20.20 Биатлон мъже преследване – участието на състезателите се определя в зависимост от представяне в спринта
11 февруари, вторник
14.00 – 17.50 Ски-бягане мъже и жени спринт Ц Антония Григорова, Теодора Малчева, Веселин Цинзов, Андрей Гридин, 19.00 – 20.20 Биатлон жени преследване в зависимост от представяне в спринта
13 февруари, четвъртък
14.00 и 15.40 Ски-бягане жени 10 км класичести стил АнтонияГригорова, Теодора Малчева
18.00 и 20.20 Биатлон мъже 20 км индишвидуално и Красимир Анев,Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
14 февруари, петък
11.00 -12.30 и 15.30 – 16.40 Ски-алп. мъже суперкомбинация – Георги Георгиев, Никола Чонгаров
14.00 – 15.55 Ски-бягане мъже 15 км – Веселин Цинзов, Андрей Гридин. 18.00 – 20.20 Биатлон жени 15 км – Десислава Стоянова 21.30 и 22.35 Ски-скок мъже голяма шанца квалификации – Владимир
Зографски
15 февруари, събота
21.30 – 23.15 Ски-скок мъже голяма шанца финали и Владимир Зографски
16 февруари, неделя
11.00 – 13.10 Ски-алпийски дисц. Супер Г, Георгиев, Никола Чонгаров 11.00 – 12.10 и 13.15 -14.05 Сноуборд жени сноубордкрос Александра Жекова
19.00 – 20.20 Биатлон мъже масов старт, в зависимост от представяне в досегашните стартове
17 февруари, понеделник
19.00 – 20.20 Биатлон жени масов старт, в зависимост от представяне в досегашните стартове
18 февруари, вторник
11.00 – 14.30 Ски-алпийски жени гигантски слалом – Мария Киркова
19 февруари, сряда
09.15 – 11.00 и 13.00 – 15.05 Сноуборд мъже паралелен гигатски слалом – Радослав Янков
11.00-13.00 и 14.30-16.10 Ски-алпийски дисц. мъже гигантски слалом – Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров. 13.15 – 15.00, 15.45 – 17.00 – Ски-бягане мъже и жени отборен спринт- Антония Григорова, Теодора Малчева, Веселин Цинзов, Андрей Гридин
21 февруари, петък
16.45 – 18.00 и 20.15 – 21.25 Ски-алпийски д-ни жени слалом – Мария Киркова
22 февруари, събота
09.15-11.00 и 13.15 -15.20 Сноуборд мъже паралелен слалом – Радослав Янков, 13.30 – 15.25 Ски-бягане жени 30 км Ц Антония Григорова, Теодора Малчева 16.45-18.15 и 20.15-21.50 Ски-алпийски дисц. мъже слалом – Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров
18.30 – 20.40 Биатлон мъже щафета Ц Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
23 февруари, неделя
11.00 – 13.55 Ски-бягане мъже 50 км Ц Веселин Цинзов, Андрей
Гридин
Окончателни поименни заявки за участие на състезателите в отделните дисциплини и изпитания се подават на техническите конференции предшестващи съответния старт.