Куриозен гол донесе успех за Реал срещу ПСЖ

| от chronicle.bg |

Реал (Мадрид) постигна минимална победа с 1:0 над Пари Сен Жермен на „Бернабеу”. Така, „белия балет” остава непобеден във всички състезания през настоящия сезон и същевременно нанесе първо поражение на ПСЖ за кампанията.

Начо се появи в 33-ата минута като принудителна смяна на мястото на Марсело и само две минути по-късно отбеляза единственото попадение в срещата.

След рикошет от удар на Кроос, Трап излезе неразчетено, изглеждаше, че Начо се опитва да центрира, но за негово щастие, топката се озова в мрежата на ПСЖ.

В края на полувремето, Кавани бе изведен сам срещу Навас, но стреля покрай вратата.

Най-близо до изравнителното попадение бе бившият играч на Реал Анхел Ди Мария, който минута преди края на редовното време стреля от пряк свободен удар и нацели напречната греда.

След победата, Реал оглави еднолично класирането с 10 точки. ПСЖ остава със седем, а след категоричния си успех с 4:0 у дома тази вечер, Шахтьор се изравни с Малмьо с по три точки, но по-добрите показатели оставят отбора от Донецк на третата позиция.