Бербатов и ПАОК спасиха точката срещу Борусия Дортмунд

| от chronicle.bg |

Димитър Бербатов и солунския ПАОК записаха второ поредно равенство в група С на Лига Европа, след като завършиха 1:1 с Борусия Дортмунд у дома. Домакините поведоха в 34-ата минута с гол на Робърт Мак, но в 72-ата Гонсало Кастро донесе точката на Борусия. Димитър Бербатов за първи път този сезон игра титуляр за ПАОК.

Валери Божинов пък влезе като резерва в 22-ата минута на мача на Партизан срещу Аугсбург – сръбският гранд спечели втора поредна победа в група L, този път като гост и поведе в класирането с 6 точки.

Божинов довърши първото полувреме, но беше сменен в 66-ата минута, тъй като се наложи разместване в състава. 2 минути по-рано Александър Суботич беше изгонен за втори жълт картон и това наложи реорганизация в състава, като Божинов се оказа тактическата смяна на гостите.

В другия мач от група С Краснодар спечели с 2:1 срещу Кабала, а в група L АЗ Алкмаар победи у дома Атлетик Билбао с 2:1.