Байерн Мюнхен и Атлетико Мадрид се класираха за полуфиналите на ШЛ

Байерн Мюнхен и Атлетико Мадрид се класираха за полуфиналите на Шампионската лига.

bayern

Баварците победи Манчестър Юнайтед с 3:1 в реванша от четвъртфиналната фаза на турнира. Първата среща завърши наравно 1:1 и с общ резултат 4:2 възпитаниците на Хосеп Гуардиола продължават участието си в надпреварата.

Патрис Евра откри резултата за английския тим в 57-ата минута на мача, но 60 секунди след това Марио Манджукич изравни. В 67-ата минута Томас Мюлер даде преднина на германския шампион. Четвърт час преди изтичане на редовното време Ариен Робен оформи крайното 3:1.

В другия полуфинал от тази вечер Атлетико (Мадрид) Барселона с 1:0 в реванша от четвъртфиналната фаза на турнира. Единственото попадение отбеляза Коке в петата минута на мача.

Първата среща на „Камп Ноу“ завърши 1:1 и с общ резултат 2:1 столичният тим продължава участието си в състезанието.

Жребият за полуфиналните мачове ще бъде изтеглен утре, другите два отбора, които се класираха за полуфиналите са Реал Мадрид и Челси

Коментарите са изключени за Байерн Мюнхен и Атлетико Мадрид се класираха за полуфиналите на ШЛ