ПСЖ и Барселона продължават напред в Шампионската лига

ПСЖ и Барселона успяха да се класират за четвъртфиналите на Шампионската лига.

zlatan

Пари Сен Жермен се класира на четвъртфинал в Шампионска лига, след като победи Байер Леверкузен с 2:1 и с общ резултат 6:1 продължава в следващата фаза на турнира.

Сидни Сам откри резултата още в 6-ата минута, а в 13-ата Маркиньос изравни и двата отбора се разделиха на почивката при резултат 1:1.

Осем минути след началото на втората част Езикел Лавеци отново даде преднина на френския тим и оформи крайното 2:1.

Барселона също е на четвъртфинал след като победи с 2:1 Манчестър Сити и с общ резултат 4:1 продължава участието си в най-силния клубен европейски турнир.

Лионел Меси откри резултата за испанския тим в 67-ата минута, а в 78-ата гостите останаха с човек по-малко на терена, след като Пабло Сабалета получи втори жълт картон и напусна терена. Минута преди изтичане на редовното време Венсан Компани изравни резултата, но в добавеното време Дани Алвеш оформи крайното 2:1.

Коментарите са изключени за ПСЖ и Барселона продължават напред в Шампионската лига