Фенове на Арсенал освиркаха Бербатов при равенство на Монако с Валенсия

| от |

Валенсия и Монако не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат – 2:2 на старта на приятелския турнир „Емиратс Къп“ в Лондон.

Българският нападател на Монако Димитър Бербатов бе титуляр за своя тим, но бе сменен в 72-ата минута от Радамел Фалкао. Бербо обаче бе силно освиркан от трибуните, където имаше доста феновете на Арсенал, които са запомнили силните мачове на българина с екипа на градските съперници – Фулъм и Тотнъм.

Иначе срещата ще се запомни с два автогола на Везо в 30-ата и на Карвальо в 67-ата минута. След тях Пако Алкасер (69) и Лукас Окампос (80) добави по още едно попадение за крайното 2:2. /БГНЕС

Коментарите са изключени за Фенове на Арсенал освиркаха Бербатов при равенство на Монако с Валенсия